گلپا پلیمر
خانه / لوله های پی وی سی / خرید لوله های پی وی سی پنج لایه

خرید لوله های پی وی سی پنج لایه

امروز با گسترگی لوله کشی زیر زمینی دوام این لوله ها بسیار مهم و با اهمیت است. با توجه به این اهمیت انواع و لوله های پی وی سی  سه لایه پنج و چند لایه در بازار به فروش می رسد.
از بزرگترینو بیشترین تولیدات مصنوعی جهان پلی وینیل کلراید می باشد که یک نوع پلیمر است و منجر به تولید پلاستیک سفت و سخت می شود که به اختصار به آن پی وی سی یا pvc گفته می شود.

لوله های پی وی سی

لوله های پی وی سی

پی وی سی ها، جامد، سفید و شکننده هستند و به صورت تصادفی توسط یک شیمیدان سنتز شد و در اوایل قرن بیستم یک شیمیدان روسی و آلمانی تلاش کردند که از پی وی سی در کاربرد های صنعتی و تجاری استفاده کنند ولی پی وی سی یک ماده ی شکننده و سخت بود و امکان استفاده از آن نبوداست.اما بعد ها پی وی سی را با مواد دیگر مخلوط کردند که در نهایت موفق به تولید یک ماده ی انعطاف پذیرتر و راحت تر شدند که به صورت گسترده به کاربرد تجاری تبدیل شد و از آن برای ساخت موارد زیادی از جمله:

  • لوله
  • عایق کابل برق
  • چرم مصنوعی
  • کفپوش
  • کارت های بانک

مورد استفاده قرار گرفت.

لوله های پی وی سی

پی وی سی پنج لایه

لوله های پنج یا چند لایه برای انتقال مواد و یا مایعات سمی خطرناک یا اسیدی و اب اشامیدنی کاربرد دارند چرا که این لوله ها از ظرفیت بالای فشار حرارت و پی اچی بودن ماده ها برخوردارند و به راحتس شکسته یا خورده نمی شوند. این لوله ها از چند بخش پلیمری و فلیزی با توجه به نبوغ تولید کننده یا برند تولیدی متفاوت هست و پلیمر ها و فلزات در ومن ان بسته به نوع کارایی محصولات دارند.
از دلایل استفاده از این محصولات می توان به خوصوصیت های زیر اشاره نمود:

  • ساختار عالی
  • عدم خوردگی
  • عدم زنگ زدگی در طول زمان
  • در شرایط سخت سالهای طولانی حتی بیشتر از عمر ساختمان میتواند دوام یابد.

با توجه به تحمل و قدر این محصول ، از این لوله در زمینه های فراوانی استفاذه می شود.. این لوله ها می توانند انواع فشار باد گاز و اب را تحمل کنند همچننین از تحمل وزن بالایی برخوردارند به همین دلیل این محصولات کاربرد های فراوارنی دارند.

لوله های پی وی سی

خرید لوله پی وی سی پنج لایه

لوله های پی وی سی  به صورت عمده در مراکز خرید و فروش لوله pvc عرضه می گردد . این محصولات با توجه به مکان و جایگاه و کاربرد فروخته می شوند.لوله های پی وی سی پنج لایه داری دز خواست زیادی در بازار های خانگی و صنعتی می باشندامروز می توان انواع این لوله ها را با برند های متفاوت در بازار پیدا و تهییه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شایسته
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129558450
آدرس کانال: Golpapolymer@
پست الکترونیکی: info@golpapolymer.com
کانال تلگرام